[Mehe muretsemine ja tema ülalpidamine]Mehe muretsemine, tema ülalpidamine ja dresseerimine on vana traditsioon, mille juured ulatuvad kaugesse minevikku.

Üldised andmed:
* Mees on rõngastatud meessoost olend, kes kohaneb vangistuses üsna kergelt.
* Ise ta ei paljune, kuid sobivate tingimuste juures võib sellele kaasa aidata.
* Ta kuulub pikaajalisele kasutamisele.
* Sattudes kodustesse oludesse, hakkab ta kohe otsima toidukaussi ja voodit.
* Vahel vajab ta tingimata pudelist toitmist.
* Mehe konstruktsioon on ideaalsest kaugel, niisiis tuleb tema eest järjekindlalt hoolitseda. Teda on soovitatav hoida soojas hästi õhutatud ruumis, pesta sageli sooja veega ja kuivatada pehme lapiga. Aitab, kui teda üks kord päevas jalutama viia, kõige kindlam - nööri või kaelarihmaga. Sest ka kõige dresseeritumad mehed ei leia vahel tagasiteed koju, mida kasutavad ära mõningad naised.
* Mõnel mehel on suurepärane tunnus - sarved. Erinevalt metsloomade sarvedest on mehe sarved tööstusele täiesti kasutud. Ka esteetilises mõttes pole nad eriti vaimustavad.
* Vangistuses viibides kaob mõni mees hoopis ära, ülejäänuid tuleb vaadata kui majapidamises tarbetuid esemeid.


Mehe muretsemine

Iga meessoost olend, kes veel vabaduses viibib, on potentsiaalne abielumees. Tema kättesaamine nõuab aga naistelt suuri ja tihtigi õigustamatuid pingutusi.

Tuleb viibida kohtades, kus rõngastamata mehed kõige sagedamini hulguvad. Õllekas ja spordivõistlused on perspektiivitud paigad, sest üksi jalutav vaba mees on parem saak kui terve seltskond. Vaata meest hoolega! Kui tal on küljes selged homo-märgid, on see rikutud eksemplar. Ülejäänud seltskond erineb üksteisest väga vähe.

Meest võib meelitada ükskõik millega, alustades pudeli näitamisest kuni vaimustatud hüüatusteni: "Ah, ma ei suuda seda ooperietendust siiani unustada!" Tähtis on, et ta sulle järgneks.

Muide, ole ettevaatlik, ta võib olla huvitatud ainult ühekordsest soojätkamise protsessist. Et juhtida teda õiges suunas, ära anna järele, kuid tee vihjeid, et sul endal poleks ka selle vastu midagi.

Sinu eesmärk on viia mees poolteadvusetusse olekusse, mil teda on võimalik meelitada perekonnaseisuametisse.


Dresseerimine

Kui mees on käes, tuleb asuda teda viivitamatult dresseerima. Pealtnäha kõige juhmimgi mees on õpetatav. Vaja läheb ainult kannatust ja regulaarset toitmist. Nagu koertegi puhul alustage käsklustest: "Istu! Lama! Kõrvale!"

Käske tuleb anda õrnalt: "Istu, kallim, las ma imetlen sind! Heida pikali, armsam, sa oled ju väsinud! Ma armastan sind nii väga, kui sa mu kõrval käid!"

Käsu õiget täitmist ära unusta premeerimast kas õrnuse või toitmisega, et areneks välja kindel refleks. Alles siis asu keerukamate käskluste juurde, nagu: "Käi, too, korista, osta mulle, anna palk siia, aita mu ema!" jne. Erinevus koera ja mehe dresseerimise vahel on ainult üks: jahikoer peab sööstma linnule järele, mees ei tohi seda teha mitte mingil juhul.


Lõpetuseks

Kui sul kõike eelnevat lugedes ei kadunudki soov endale seda koormat võtta, rahustame sind: hoolitsetud, toidetud, puhtakspestud ja dresseeritud mees võib sulle tagada mitmeidki meeldivaid minuteid.